Bursa Vinç Kiralama Hizmetleri
Bursa'nın bütün ilçelerinde inşaat sahalarında ve mobil vinçlerin kullanıldığı tüm alanlarda Yüksek Tonajlı Vinçlerimiz ile Mobil Vinç Hizmeti sunmaktayız.
Bizi Hemen Arayın

Elektrikli Forklift Kiralama

 

Ad – Ay Vinç olarak size sunduğumuz hizmetlere bir yenisini daha ekledik. Elbette ki bu hizmetimiz de tıpkı diğerleri gibi size her zaman sunduğumuz kalite ile eşdeğer olacaktır. Elektrikli forklift kiralama işlemleri ile de aynı kalite ile karşınızdayız. Bu tarz işlerde elbette ki bir firmaya güvenmek ve onunla yola çıkmak çok zor. Tüm mallarınızı emanet ettiğiniz ve sizin için oldukça önem taşıyan işlerinizi yaptıracağınız bir firma seçerken zorlanacaksınız. Biz de tam bu noktada devreye giriyoruz. Sizin için her zaman güvenilir bir isim olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Referanslarımız ve daha önceden yaptığımız işlere her zaman güveniyoruz ve bu işlerin arkasındayız. Firmamızın bu kadar tercih edilen bir firma olmasının altında yatan nedenler elbette ki var. Bunların en başında müşterilerimize verdiğimiz değer ve onların memnuniyetini her zaman her şeyin önünde tutmamız geliyor. Bizimle çalışmak sizin için sıkıntı olmayacak aksine bizi çevrenizdeki insanlara da önereceksiniz. Kendimize güven duyuyoruz evet ve  bunun altında sizlerin bize hissettirdiğiniz güven yatıyor. Alanında uzman kadromuz ile her zaman, her işinizi en uygun fiyatlara ve en uygun şekillerde yaparak sizlere hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Elektrikli forklift kiralama da sektördeki açığı görüp, sizleri kalitesiz hizmetten kurtarmak için girdiğimiz bir başka alan. Bu alanda da bizi tercih ettiğinize asla pişman olmayacağınıza sizi temin ederiz.

 

Forklift Nedir ve Ne İşe Yarar?

 

Öncelikli olarak forklift nedir biraz bahsetmekte fayda var. Forklift, her şeyden önce bir iş makinesidir. Amacı kolayca kaldırılamayacak kadar ağır olan yükleri, aracın önünde bulunan çatalları yardımı ile kaldırmak ve başka bir araca ya da rafa yüklemek için kullanılır. Bu araçların hem büyük hem de küçük modellerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Açık ya da kapalı alanlarda kullanmak üzere birden çok modeli vardır. Açık alanlarda kullanılan modellerde daha çok dizel / benzin / LPG motorlular tercih edilir. Kapalı alanlarda kullanılacak olanlarda ise, elektrik motorlular ya da akülü olanlar tercih edilir. Biz de sizlere elektrikli forklift kiralama alanında hizmet vermekteyiz. Kullandığımız son teknolojiye sahip araçlardan oldukça memnun kalacağınıza eminiz. Her zaman son modelleri takip edip, sizlere de buna göre hizmet sunuyoruz. Artık size sunduğumuz bu kaliteli modeller ile yükleme, taşıma ve istifleme işlemlerini yapmak çok kolay olacak.

 

Her Zaman Bir Numaralı Seçenek

 

Ergonomik tasarımlar ile dikkat çeken bu elektrikli forkliftler ile siz de çok rahat edeceksiniz. Genelde forkliftlerin görüş alanları dardır ve operatör aracı kullanırken zorluk çeker. Bizim modellerimiz ile bu söz konusu bile olamaz. Her zaman sizin için en iyisini istiyoruz ve bu anlayış ile hizmet veriyoruz. Hız sınırlandırıcıları da bulunan bu forkliftler size her anlamda güven verecek. Elektrikli forklift kiralama işlemleriniz için artık zahmete girmenize gerek kalmayacak çünkü Ad – Ay Vinç olarak biz sizler için buradayız.

 

Kalitede Öncü Firma

 

Sektöre göre gayet uygun olan elektrikli forklift kiralama fiyatlarımız ile de dikkat çekiyoruz. Zaten elektrikli forkliftin en çok tercih edilme nedenlerinden biri de kuşkusuz ki elektrik maliyetinin diğerlerine göre çok daha az olmasıdır. Parça sayısının azlığı da arıza yapma riskini her zaman en aza indirir. Elektrikli forkliftlerinizi şarj ederek kullanırsınız. Şarj konusunun da oldukça güvenli olduğuna emin olabilirsiniz. Ad – Ay Vinç olarak her zaman, her türlü hizmet talebinizi en iyi şekilde karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey bize ulaşmak olacak.

 

 

22 Temmuz 2017
625 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?